Pasirodymas virš Palangos tilto

birželio

1

ANBO grupės pasirodymas sutemose su fejerverkais

Jūros tiltas, Palanga

22:30

PALANGOS DANGAUS RAPSODIJA

Palangai pasirodymą dovanoja Aerobatic team ANBO.

Palangiškiai ir kurorto svečiai turės unikalią progą mėgautis Lietuvos akrobatinio skraidymo grupės ANBO pilotų – Rolando Pakso, Roberto Noreikos ir Algimanto Žentelio meistriškumu, kuris visu grožiu atsiskleidžia vakarinėje skraidymų programoje virš Baltijos jūros „Palangos dangaus rapsodija“.

ANBO sparno broliai kartu skraido jau daugiau kaip du dešimtmečius. Pasirodymai tarptautinėse varžybose, aviacijos parodose ir šventėse žavi išskirtinių aviacijos reginių mėgėjus. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą ANBO keturių lėktuvų programą „Šimtmečio rekordai“ turėjo progą išvysti tūkstančiai šalies miestų ir miestelių žiūrovų.

Komanda nuolat yra kviečiama į prestižinius tarptautinius renginius Shangjie Airport, Zhengzhou, Kinijoje, Odlotowe Suwałki Air Show Lenkijoje, aviacijos šventes Latvijoje, Estijoje ir kt.

Komandos pavadinime ANBO – AŠ NORIU BŪTI ORE – įkūnyta aistra skraidyti, noras tobulėti ir troškimas bent dalelę tikrų išgyvenimų perteikti žiūrovams kiekvieną pilotų pasirodymą daro nepakartojamą, žada nepaprastą reginį ir kvapą gniaužiančias emocijas.

Vieta – dangaus erdvė prie Jūros tilto.

Grupės ANBO vakarinis pasirodymas festivalyje Myliu Palangą – Aerobatic team ANBO

Šaltinis: Festivalis Myliu Palangą – Facebook