Mirė Romualdas Piktys

Kauno aeroklubas reiškia gilią užuojautą šeimai, artimiesiems ir kolegoms. Romualdas buvo ilgametis Kauno aeroklubo narys, akrobatinio skraidymo veteranas, sporto meistras.

Skaityti
2023-03-26

Klubo narių susirinkimas

Kovo 4 d. vyks Kauno aeroklubo narių ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkimas vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo aviakempinge. Pradžia 16 val. Susirinkimo dienotvarkė pridedama.

Skaityti
2023-02-23

Užuojauta Leono Vedeikio artimiesiems, draugams ir kolegoms

Kauno aeroklubas reiškia gilią užuojautą artimiesiems, draugams ir kolegoms, mirus Leonui Vedeikiui. Leonas aktyviai skraidė ir dalyvavo aerodromo veikloje iki paskutinio savo atodūsio, buvo Kauno aeroklubo narys. Netekome linksmo ir gero draugo.

Skaityti
2022-11-30

Sveikiname Liną Miknių

Kauno aeroklubas sveikina Liną Miknių, išpildžiusį savo vaikystės svajonę ir gavusį ULO piloto licenciją. „Noriu pasidžiaugti jau rankose laikoma ULO piloto licencija! Esu visiems širdingai dėkingas, kurie mane mokė ir egzaminavo, dalijosi patirtimi bei naudingus patarimais. Pastarieji du metai, praleisti tarp aviatorių man prabėgo greitai ir su dideliu malonumu. Tai buvo viena iš mano vaikystės Sveikiname Liną Miknių

Skaityti
2022-11-19

Kviečiame į aviacinės teorijos mokymo kursus

Nuo gruodžio 1 d. prasideda aviacinės teorijos mokymo kursas Kauno aeroklubo pilotų mokykloje. Visus norinčius išmokti pilotuoti vienmotorį lėktuvą kviečiame registruotis. Taip pat kviečiame gruodžio 1 d. 18 val. atvykti į KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetą, 214 auditoriją, kur vyks pirmasis susitikimas su dėstytoju.

Skaityti
2022-10-14

Sezono uždarymas

Spalio 8 d. S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, po dienos skraidymų, Aviakempinge, organizuojamas aktyvaus skraidymų sezono pabaigos vakaras. Pradžia apie 19 val. Kviečiame visus aktyviai skraidančius ir savo orlaivius aerodrome laikančius pilotus dalyvauti. Dalyvio mokestis apie 25 EUR. Jei kas groja kokiu nors muzikos instrumentu, prašom atsinešti.

Skaityti
2022-10-06

Atsisveikinimas su Vytautu Radavičiumi

Atsisveikinti su Vytautu Radavičiumi galima nuo šiandien, Vilniuje, laidojimo namuose Olandų g. Karstas bus išnešamas šeštadienį, 13 val. Laidos Vilniaus Rokantiškių kapinėse.

Skaityti
2022-09-29

Kauno aeroklubas reiškia užuojautą dėl anapilin iškeliavusio piloto Vytauto Radavičiaus

Vytautas buvo Kauno aeroklubo tarybos narys, dėstytojas, sraigtasparnio „Sidabrinis Titanas” kūrėjas, avialinijų pilotas ir labai jautrus, meniškos sielos žmogus. Labai liūdna, kad jo jau nebebus.

Skaityti
2022-09-28

Aviacijos šventė Nidoje

Visi į Nidą! 2022 m. rugsėjo 10 d. Nidos aerodrome vyks aviacijos šventė, kurioje dalyvaus ir ANBO grupė su savo dienos ir vakaro programomis. Fragmentai iš treniruotės Kaune rugsėjo 3 d.

Skaityti
2022-09-09

Akrobatinio skraidymo varžybų Kaune rezultatai

2022 m. rugsėjo 3 d. Kaune, S. Dariaus ir S. Gireno aerodrome įvyko akrobatinio skraidymo varžybos. Varžybos vyko pagal 2021 m. Lietuvos akrobatinio skraidymo varžybų taisykles. Varžybos vyko lėktuvais Jak-52 ir Extra-300.

Skaityti
2022-09-09