2022 m. rugsėjo 3 d. Kaune, S. Dariaus ir S. Gireno aerodrome įvyko akrobatinio skraidymo varžybos.
Varžybos vyko pagal 2021 m. Lietuvos akrobatinio skraidymo varžybų taisykles.
Varžybos vyko lėktuvais Jak-52 ir Extra-300.
Varžybų direktorius – Algimantas Žentelis.
Direktoriaus pavaduotojas – Antanas Marčiukaitis.
Skrydžių koordinatoriai – Tadas Juozapavičius ir Erika Runčaitė.
Varžybų inžinierius – Alvydas Vaicekauskas.
Vyriausia teisėja – Violeta Gedminaitė.
Teisėjai – Violeta Gedminaitė, Vytautas Tautkevičius ir Vytautas Armonas.
Teisėjas-skaičiuotojas – Algis Orlickas.
Varžybų dalyviai
Akrobatinio skraidymo A kategorijos lakūnai:
- Jovaras Ambrazas
- Andrius Armonas
- Ignas Bačiulis
- Arūnas Čepkauskas
- Jonas Gatautas
- Nikolaj Jevplov
- Simas Linkevičius
- Albertas Maciulevičius
- Remigijus Plančiūnas
- Algirdas Pupkus
- Rimvydas Staneika
- Juozas Mindaugas Vilkas
- Edvinas Polinauskas
- Zigmas Polinauskas
Akrobatinio skraidymo B kategorijos lakūnai:
- Nerijus Baublys
- Benas Laurinaitis
- Paulius Židoveinis
- Bartlomiej Markovski
- Laurynas Griauzdė
- Vilius Ridulis
- Valentinas Vaicekauskas
- Eugenijus Raubckas
Varžybų rezultatai
A kategorija
Lakūnai įvykdė vieną Privalomą programą.
- III vietą iškovojo Simas Linkevičius.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - II vietą iškovojo Mindaugas Juozas Vilkas.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - I vietą iškovojo Albertas Maciulevičius.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu, diplomu ir jam įteikiama Kauno aeroklubo taurė.
B kategorija
Pirmoje privalomoje programoje:
- III vietą iškovojo Eugenijus Raubickas.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - II vietą iškovojo Valentinas Vaicekauskas.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - I vietą iškovojo Paulius Židoveinis.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu.
Antroje privalomoje programoje:
- III vietą iškovojo Nerijus Baublys.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - II vietą iškovojo Paulius Židoveinis.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - I vietą iškovojo Vilius Ridulis.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu.
B kategorijos Kauno aeroklubo taurės varžybų absoliučioje įskaitoje:
- III vietą iškovojo Vilius Ridulis.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - II vietą iškovojo Eugenijus Raubickas.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu ir diplomu. - I vietą iškovojo Paulius Židoveinis.
Apdovanojamas Kauno aeroklubo medaliu, diplomu ir jam įteikiama Kauno aeroklubo taurė.
Detalūs šių bei ankstesnių akrobatinio skraidymo varžybų rezultatai
Varžybų rėmėjai
- UAB Diremta
- UAB Stiklita
- UAB ACC Distribution
- PC Kauno AKROPOLIS
- UAB Stevila
- UAB MotoRider
- UAB Giminės
- AB Kauno alus
- UAB BagFactory
- BĮ S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas
- UAB Miesto sodas