Kviečiame skrydžiui su akrobatinės grupės ANBO pilotais

Kviečiame į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą paskraidyti su akrobatinės grupės ANBO pilotais. Tai puiki galimybė pabendrauti su padangių asais, nardančiais po tiltais ir demonstruojančiais puikius sinchroninius akrobatinius skrydžius. Ruošiantis skrydžiui ir po skrydžio galėsite fotografuotis lėktuve ar šalia jo su savo artimaisiais ar draugais. Akrobatiniai skrydžiai – tai neišdildomi įspūdžiai, pojūčiai ir puikus prisiminimas žvelgiant į gautą sertifikatą, nuotraukas ar filmuotą medžiagą.

1 Pasiūlymas – vienam asmeniui akrobatinis pažintinis skrydis vienu lėktuvu, kartu su vienu iš šios grupės pilotų.
Skrydžio trukmė – apie 12-14 min.
Minimali parama klubui – 290 Eur.

2 Pasiūlymas – dviem asmenim, skrydis su dviem akrobatiniais lėktuvais, skrendant grupėje „sparnas prie sparno“. Lėktuvai skrenda taip arti, kad galima susikalbėti gestais ir mimika. Yra galimybė fotografuoti ir filmuoti vienas kitą.
Skrydžio trukmė – apie 15-16 min.
Minimali parama klubui – 330 Eur vienam asmeniui.

3 Pasiūlymas – trim asmenim, skrydis su trim akrobatiniais lėktuvais, skrendant grupėje „sparnas prie sparno“. Visi trys lėktuvai skrenda taip arti, kad galima susikalbėti gestais ir mimika. Yra galimybė fotografuoti ir filmuoti vienas kitą.
Skrydžio trukmė – apie 15-16 min.
Minimali parama klubui – 330 Eur vienam asmeniui.

Pasiryžkite išbandyti save ir pajusti tikrą skrydžio jėgą, o mes padėsime jums įveikti baimę ir svajonę paversti realybe…

Skambinkite ANBO grupės pilotams ir tarkitės dėl skrydžio.
Algimantas Žentelis – tel. +370 687 45132
Robertas Noreika – tel. +370 610 14882
Antanas Marčiukaitis – tel. +370 680 48187